لطفاً فوانین و شرایط استفاده از فروشگاه کارلاین را قبل از استفاده از آن بخوانید. با استفاده از این وب سایت شما موافقت خود را با قوانین استفاده از آن اعلام می کنید. اگر شما این قوانین را قبول ندارید لطفاً از این وب سایت استفاده نکنید و از آن خرید نکنید.

موارد کلی

این وب سایت تحت مالکیت کارلاین و آقای دکتر همایون مسعودی قرار دارد و بوسیله ایشان طراحی، راه اندازی و توسعه داده شده است. حق تغییر در محتوای وب سایت، توقف ادامه فعالیت سایت، ساعات آنلاین بودن وب سایت و تجهیزات لازم برای دسترسی به سایت بدون هیچگونه محدودیتی برای کارلاین محفوظ است.

مدت زمان اعتبار قیمت

 1. خدمات: مدت اعتبار قیمت این خدمات 2 روز می باشد.
 2. کالاها: مدت اعتبار قیمت این کالاها 1 روز می باشد.

پشتیبانی

 1. به کلیه تیکت های ثبت شده در این وب سایت در حداقل زمان ممکن (به طور متوسط 30 دقیقه و حداکثر 24 ساعت) در روزهای کاری پاسخ داده می شود. پاسخ دهی در روزهای غیرکاری ضمانت نمی گردد ولی معمولا انجام میگیرد.
 2. کالاهایی که از طریق فروشگاه کارلاین عرضه می شوند، به طور کلی دارای خدمات پشتیبانی و ضمانت از طرف فروشگاه کارلاین نیستند. به منظور استفاده از خدمات پشتیبانی و ضمانت این محصولات می بایست به شرکت ارائه کننده خدمات ضمانت آن محصولات مراجعه کنید.

عودت کالا و خدمات

 1. کالاها: مشتریان در زمان دریافت کالا می توانند به شرط باز نکردن بسته بندی کالا آن را عودت دهند. مشتری باید هزینه ارسال مجدد کالا به فروشگاه کارلاین را پرداخت کند. پس از دریافت کالا توسط فروشگاه و به شرط سالم بودن کالا، فروشگاه کارلاین مبلغ پرداخت شده توسط مشتری بابت خرید این کالا را به حساب مشتری عودت خواهد داد. در صورت سالم نبودن کالا و بسته بندی آن فروشگاه کالای عودت داده شده را نپذیرفته و مسئولیتی در قبال نگهداری و ارسال آن برای مشتری ندارد.

عودت وجه

 1.  در کلیه مواردی که منجر به لزوم عودت وجه توسط فروشگاه می گردد، فروشگاه متعهد است مبلغ را ظرف مدت 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز کند.
 2. فروشگاه کارمزد انتقال وجه کاربر شامل کارمزد کارت به کارت کاربر یا کارمزد پرداخت از درگاه های پرداخت یاری دارای کارمزد ثابت یا متغیر را عودت نخواهد داد.
 3. مشتری ملزم است که شماره حساب بانکی خود را که دارای نام و شماره صاحب حساب مطابق با نام سفارش دهنده در فروشگاه است، اعلام کند. مبلغ با کسر کارمزد بانکی متناظر با وجه مورد نظر برای مشتری ارسال می شود. 
 4. کارمزد عودت وجه بسته به درگاه پرداخت، کالا یا خدمت سفارش داده شده متغیر بوده و در کلیه شرایط حداقل 600 تومان می باشد. هزینه انتقال وجه، از مبلغ سفارش کسر شده و مابقی عودت داده می شود.

دسترسی غیرمجاز

شما در قبال دسترسی غیر مجاز به اطلاعات وب سایت شامل اطلاعات مشتری ها و خریدهایشان، مسئول هستید.
 

محدودیت های استفاده از سایت

 1. خدمات و محتويات وب سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. حق استفاده از اطلاعات موجود در وب سايت براي کارلاین محفوظ می باشد. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات موجود در وب سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر می خواهید از خدمات و محتويات این وب سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد و با ما تماس بگيريد. استفاده از محتويات این وب سايت برای سايت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس این وب سايت و لینک به آن مجاز می باشد.
 2. شما فقط می توانید از اطلاعات این سایت برای مقاصد قانونی استفاده کنید. انتقال و پست هر گونه مطلبی که به حقوق دیگران از هر طریق ممکن تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین تهدید کردن، کلمات توهین آمیز و افترا آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل و کریه و کفر آمیز و یا حتی مطالب قابل اعتراض که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی که شامل اعمال مجرمانه می شوند. انتشار هرگونه مطلبی که به نوعی شامل تبلیغات یا تقاضا برای محصولات و سرویس ها است بدون کسب موافقت قبلی از carlinee ممنوع است. شما نمی توانید از این سایت برای پخش تبلیغات خود یا انجام هرگونه فعالیت اقتصادی که تقاضای استفاده از دیگر خدمات On-Line رقبای این سایت را از کاربران دارد، استفاده کنید. هرگونه عملی از جانب شما که در حوزه محدودیت های سایت قرار داشته باشد و یا به هر نحو مانع استفاده کردن و لذت بردن دیگر کاربران از امکانات سایت شود مجاز نمی باشد.
 3. این سایت شامل مطالب دارای حق نشر، علایم تجاری و دیگر مطالب وابسته به مالک شامل متن، گزارش، مقاله، نرم افزار، عکس، قطعات ویدئویی، موسیقی و غیره است که تماما شامل قوانین حق ناشر بین المللی هستند.
  1. شما اجازه تغییر دادن، انتقال، نمایش، بکارگیری در واگذاری یا فروش، ایجاد کارهای مشتق شده از آنها و یا هر روش دیگری که محتوای سایت را چه قسمتی از یک صفحه یا کل آن را در یک قاب (Frame ) از یک سایت دیگر نمایش می دهد ندارید.
  2. هیچگونه عمل کپی، پخش مجدد، انتقال، انتشار یا استفاده تجاری در هر شکل بدون اجازه صریح از carlinee مجاز نمی باشد. در صورت انجام هرگونه عمل کپی و توزیع و انتشار مجدد هیچگونه عمل پاک کردن و یا تغییرات مشخصات مالک اثر، علایم تجاری یا علایم حق ناشر مجاز نمی باشد. شما می دانید که با دانلود کردن مطالب دارای حق نشر، حق مالکیت آنها را بدست نمی آورید.
  3. بعضی مطالب که از منابع خاص دولتی هستند می توانند به راحتی از منبع اصلی آنها کپی شوند.
  4. برای استفاده از مطالب سایت ما در مقاصد علمی دانشگاهی لازم است یک نسخه از آن را برای ما ارسال کنید.
 4. شما اجازه Upload و پست یا قابل دسترس ساختن هرگونه مطلب محافظت شده توسط قانون حق نشر، دارای علایم تجاری یا دیگر حقوق مالک را بدون بیان کردن نشر آن را ندارد و تشخیص اینکه مطلبی بوسیله قوانین حق نشر محافظت نشده است به عهده شماست. شما به تنهایی مسئول هرگونه خسارت ناشی از رعایت نکردن قوانین حق نشر، حقوق مالک یا هرگونه ضرر دیگر ناشی از چنین عملی هستید. با قرار دادن هر گونه مطلب در قسمت های عمومی سایت شما به طور خودکار تضمین می کنید که صاحبان آن مطلب به طور واضح حق امتیاز جهانی و همیشگی غیر قابل فسخ و غیر انحصاری و لیسانس استفاده، تولید مجدد، تغییر دادن، وفق دادن، انتشار، نمایش و توزیع آن مطلب را چه بطور کامل یا خلاصه شده یا در ترکیب با کارهایی در هر شکل دیگر و فن آوری دیگر را به شرکت می دهد. همچنین شما اجازه دسترسی، مشاهده، ذخیره یا تولید مجدد مطلب را برای استفاده شخصی به هر کاربر دیگر این سایت می دهید. شما حق ویرایش، کپی، نمایش، توزیع و انتشار هرگونه مطلبی را که در سایت بوسیله  شما قرار داده شده است را می دهید.
 5. منافع فوق که برای carlinee ذکر شد، همچنین برای شرکت های تابع، اشخاص ثالث و نمایندگی های آن نیز محفوظ است.

 

رفع ضمانت و محدوده مسؤلیت

 1. کارلاین به طور مداوم اطلاعات و محتويات سايت را به روز خواهد كرد. اطلاعات موجود در وب سايت شات فور یو از منابع معتبر و نيز شركت هاي سازنده محصولات جمع آوری و در وب سايت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرويس های موجود يا ارائه شده در وب سايت شات فور یو در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. کارلاین مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت.
 2. شما موافقت می کنید که کلیه پیام های ارسال شده از فروشگاه کارلاین برای آدرس پست الکترونیکی تان که در زمان ثبت نام در فروشگاه کارلاین استفاده می کنید، مطالعه کرده و به آنها پاسخ دهید. کلیه پیام های ارسال شده به آدرس ایمیل شما دریافت شده تلقی می گردد و قرارگرفتن ایمیل های ارسالی در پوشه Spam یا Junk Mail یا نظایر آن رافع مسئولیت شما نیست.
 3. شما موافقت می کنید که کلیه ریسک های استفاده از وب سایت شات فور یو و سرویس های آن به عهده خودتان است. کارلاین تضمینی برای فعال بودن بی وقفه وب سایت نمی دهد و مشخصا اعلام نمی کند که وب سایت فارغ از هرگونه اشکال است.
 4. این سایت به همین شکل که هست (AS IS) تهیه شده است و بدون هرگونه ضمانت بیان شده یا ضمنی به شما ارائه می شود.
 5. مسؤلیت هرگونه خسارت یا صدمه ناشی از قطع شدن کارایی، خطا، غفلت، بی دقتی، وقفه، حذف، کاستی، تاخیر در عملکرد یا ارسال، ویروس های کامپیوتری، قطع شدن خطوط ارتباط، سرقت یا تخریب یا دسترسی غیر مجاز، دگرگونی، استفاده از سایت برای رخنه در قرار داد، اعمال زیان آور، اهمال یا تحت هر شرایط دیگر carlinee هیچگونه مسؤلیتی در قبال تماس افترا آمیز، اهانت آور یا غیر قانونی دیگر کاربران ندارد و خطر ناشی از صدمه باقیماندن در آن تماما به عهده خودتان است.
 6. تحت هیچ شرایطی carlinee یا هر شخص و نهادی که درگیر طراحی، تولید یا عرضه این سایت یا محتوای قرار داده شده در سایت است طبق این قرارداد مسؤلیتی نخواهد داشت در ضررها یا تحت هر فرضیه قانونی برای خسارت که شامل مستقیم، غیر مستقیم، ضمنی، استثنایی، جزایی، مهم یا خسارات مشابه شامل محدودیت، از دست دادن سود و منافع، ضرر استفاده یا ضرر های اقتصادی مشابه که ناشی از استفاده از این سایت یا ناتوانی در استفاده از این سایت می باشد. شما می دانید که مقررات این قسمت شامل تمامی موارد استفاده از محتوای سایت می شود.
 7. تحت هیچ شرایطی carlinee هیچگونه مسئولیتی در قبال شما برای کلیه خسارات شامل هر مبلغی که توسط شما پرداخت شده برای استفاده از این سایت نخواهد داشت.

 

بررسی و مراقبت

حق بررسی محتوای این سایت شامل اتاق های گفتگو و تابلوهای اعلانات برای بررسی برآورده شدن این شرایط و هر قانون استفاده که توسط شرکت منتشر شده است و اقناع هر نوع قانون، آیین نامه یا تقاضای دولتی مجاز ، برای carlinee محفوظ است. carlinee این حق را برای خود می داند که نسبت به حذف هرگونه مطلبی که به عقیده شرکت به عنوان تخطی شناخته شده، یا ویرایش یا امتناع از پست یا حذف هرگونه مطلبی که به سایت وارد شده یا پست شده اقدام کند.
در مواردی که carlinee تشخیص بدهید و علی الخصوص در مورد پرداخت های اینترنتی، مشتری می بایست شماره کامل کارت بانکی، شماره تلفن همراه و تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را جهت احراز هویت به آدرس ایمیل فروشگاه مندرج در صفحه تماس با ما ارسال کند. 

پرداخت غرامت

شما تضمین می کنید که غرامت لازم را به  carlinee، وابستگان آن، اداره کنندگان آن، و کارمندان آن در قبال تمام جرم ها، اعمال، خسارات، هزینه ها، مسئولیت ها، زیان ها، هزینه ها ( شامل حقوق منطقی وکلاء) که ناشی از استفاده شما از این سایت است، را تماما پرداخت کنید.
 

علایم تجاری

™carlinee.com و ™carlinee.ir و کارلاین جزء علایم تجاری carlinee می باشند و همه حقوق استفاده از آنها برای کارلاین محفوظ است. دیگر علایم تجاری بکار رفته در سایت مربوط به صاحبان مشخص آنهاست و استفاده از آنها منوط به کسب اجازه از آنهاست.
 

اشخاص ثالث

carlinee توزیع کننده مطالبی است که بوسیله اشخاص ثالث و کاربران این سایت تهیه شده است. بنابراین carlinee کنترلی مانند کنترل یک کتابخانه عمومی، کتابفروشی یا دکه روزنامه فروشی بر آنها ندارد. هر عقیده، نصیحت، توصیه، پیشنهاد یا اطلاعات دیگر یا مطالبی که بوسیله اشخاص ثالث تهیه شده است شامل تهیه کنندگان اطلاعات و کاربران  همگی از طرف نویسندگان آنهاست نه از طرف carlinee. در بسیاری از موارد مطالبی که در سایت عرضه شده است بیانگر نظر و قضاوت کاربر تهیه کننده اطلاعات مربوطه است. carlinee مسئولیتی در قبال درستی یا نادرستی مطالب مزبور که در سایت قرار داده  شده اند و توسط کارمندان مجاز این شرکت تهیه نشده اند نمی باشد.
 

پیوند های اینترنتی

carlinee مسؤلیتی در قبال محتوای پیوند هایی (Link) که در این سایت به سایت های دیگر وجود دارد نمی باشد و همچنین بر درستی محصولاتی که این شرکت ها عرضه می کنند صحه نمی گذارد. carlinee مسؤلیتی در قبال تجارت هایی که با سازمان ها و شرکت ها و افرادی که به نحوی در این سایت معرفی شده اند ندارد. هرگونه مشکلی که ناشی از انجام این معاملات به وجود آید تحت قوانین آن سازمان ها و شرکت ها قابل پیگیری است. در این سایت پیوند های زیادی به سایت های دیگر وجود دارد. وقتی از طریق این پیوند ها به این سایت ها وارد می شوید تحت قوانین و مقررات آنها قرار می گیرید.
 

تغییر قوانین استفاده

carlinee این حق را دارد که در هر زمان مقتضی نسبت به تغییر یا اصلاح موارد مندرج در این قوانین اقدام کند و قوانین جدیدی شامل اضافه کردن هزینه استفاده از سایت را ایجاد کند. این تغییرات به محض ایجاد و انتشار در این صفحه قابل اجرا خواهند بود و مشتری ها موظف هستند این قوانین را به طور متناوب مطالعه کرده و در صورت عدم توافق استفاده از سرویس های خوددر شات فور یو را متوقف کنند.

فورس ماژور

سرویس دهی در شرایط فورس ماژور مانند بلایای طبیعی یا اعمال تحریم ها از سوی کشورها و شرکت های خارجی متوقف شده و شات فور یو و مدیریت آن مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

موارد متفرقه

این قوانین شامل تمام توافقات بین اعضاء با توجه به موضوع اصلی در این خصوص و لغو شدن تمام موافقت های پیشین نوشته شده یا شفاهی بین اعضاء با توجه به موضوع اصلی است. با این قوانین طبق قوانین قضایی جمهوری اسلامی ایران رفتار می شود.
 

استفاده از مطالب وب سایت

پیشنهاد می کنیم برای قرار دادن پیوند سایت ما در سایت خود از پیوند http://www.carlinee.com استفاده کنید. بدیهی است نمایش محتوای این سایت از طریق پیوند با عکس ها و صداها و نوشته های آن یا نمایش این سایت در یک قاب (frame) از سایتی دیگر نقض آشکار قوانین حق نشر و علایم تجاری است و ممنوع می باشد.